Aziz Yıldırım’dan Yunan Başkan’a: Türkiye’ye gelme

0
0 views

Aziz Yıldırım, sosyal medyada yazdıklarıyla Fenerbahçe taraftarının tepkisini çeken Panathinaikos başkanı Giannakopoulos’u “Bir daha Türkiye’ye gelme.” diyerek uyardı.

Fenerbahçe ile Panathinaikos arasında geçen sezon başlayan rekabet Yunan ekibinin çılgınlıklarıyla tanınan başkanı Dimitris Giannakopoulos’un İstanbul’daki maça gelmesiyle zirve yapmış, sarı-lacivertli taraftarlar ile Yunan Başkan sosyal medyada twitter üzerinden kapışmıştı.

“TÜRK HALKINDAN ÖZÜR DİLE”

Fenerbahçeli taraftarlara yönelik yayınladığı mesajı ağır bir tehdit ve küfürle bitiren, Giannakopoulos, geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ı arayarak özür dilemek istedi ama belki de hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı.

Yıldırım, “Benden değil kamuoyu önünde Türk halkından özür dile” ifadesini kullanırken, “İstanbul’a gelmem nasıl karşılanır” sorusunu, “Bir daha sakın buraya geleyim deme” şeklinde cevapladı.

Giannakopoulos’a Euroleague’in ardından FIBA’dan da ağır ceza geleceği öğrenildi. Bu durum karşısında Yunan başkan iyice köşeye sıkıştı.

Dimitris Giannakopoulos, sosyal medya hesabı twitter üzerinden Fenerbahçe taraftarına yönelik, “Bir daha ailemi hedef alırsanız, sizi evinizde bulur ……. hem de ….. kadar” yazmıştı. Yunan Başkan dev bir salatalıkla çektirdiği fotoğrafı da paylaşmıştı.

Yunan başkandan çirkin paylaşım

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here